Tepecik Mah. Hamdi Açan Sk 41200 Acısu Parkı
+0530 301 76 41
eminverit@hotmail.com

Keman Kursu

Herhalde çoğunluğun sevdiği enstrümanların ilk sıralarında yer alan keman, müzikle ilgisi olsun sayısız insanın ilgisini çekmeyi başarmıştır. Belki siz de “kemanın sesi beni çok etkiliyor, bir şeylere dokunuyor” diyen kişilerdensiniz. Eğer böyle ise hemen arkasından “Çok severim, çok zor” dediğinizi de duyar gibiyiz. Her iki noktada da haklısınız. Keman çok güzel ve aynı zamanda da zor bir enstrümandır. İlginç şekilde cazibesinin hatırı sayılır kısmını zorluğuna borçlu olabilir.

Keman ile az da olsa ilgisi olan kişilerin yolu Niccolo PAGANİNİ’ye çıkar. Filmlere konu olmuş üst düzey kemancı olan Paganini’nin kemanı taşıdığı teknik düzey kendisinin “şeytani” olarak tanımlanmasına yol açmıştır.

Fakat öze gelecek olursak, ister başlangıç ister üst düzey bir repertuara sahip olun, ne çalarsanız çalın müzik yapabilirsiniz. Dolayısıyla eğer keman seviyor iseniz o zorluğun içinde güzel anlara ulaşmanız ve sizi dinleyenleri de ulaştırmanız mümkündür.

Sizleri yayın içindeki ilginç ve felsefi alanı deneyimlemeye davet ediyoruz.

Kurs Günleri ve Saatleri

Kurslarımız haftada 1 gün 1 saat birebir olarak yapılmaktadır. Gün ve saat, kişinin müsaitlik durumuna göre özel hazırlanır.

Kursu Yaş Sınırı

Kurslarımız  5 yaş ve üzeri her birey için uygundur.

Ders Biçimi

Kurslarımız kişiye özel birebir ders şeklinde verilmektedir.

Kurs Fiyatları

Kurs fiyatları Aylık olarak belirlenip iletişime geçiniz.

0530 301 76 41